fbpx Case study Jak czterokrotnie zwiększyliśmy ruch na wizytówce? 🚀
logo white logo unia
Dofinanowanie ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

Hej, chyba coś słyszałem - tak, mamy gościa!

Pozwól,że nas przedstawię...

Mamy wizję stworzenia agencji będącej liderem w Europie Środkowej w branży E-Commerce oraz sukcesywnie ją realizujemy. Potrzebujemy do tego świetnych specjalistek i specjalistów z różnych branż, aby komplementarnie realizować założenia agencji 360°.

Chcesz być częścią tego procesu? Aplikuj śmiało! Bardzo chętnie Cię poznamy i porozmawiamy w jaki sposób możemy wspólnie rozwijać JustIdea Agency.

Zapewniamy sukcesywny wzrost pensji specjalistów, która rośnie wraz z rozwojem agencji. Wszystko zależy od Twojego zaangażowania i efektywności.

Dzięki elastycznym godzinom będziesz w stanie pogodzić życie prywatne z pracą. Możesz zaczynać swoją pracę między 6:00 a 12:00. Decyzja należy do Ciebie. Natomiast w piątki każda osoba może pracować zdalnie ;)

job-icon

Elastyczne godziny pracy

job-icon

Klimatyzowane biuro w centrum Krakowa

job-icon

Możliwość rozwoju zawodowego

job-icon

Sukcesywny wzrost wynagrodzenia

job-icon

Strefa relaksu z konsolą i VR

Do dyspozycji mamy przestronne biuro o powierzchni 180m2 (do tego duży taras!) mieszczące się w samym sercu Krakowa - na Placu Jana Matejki. Dodatkowo uprzyjemnisz sobie przerwę grając na konsoli, goglach VR czy sięgając po książkę z naszej firmowej “biblioteczki”.

W JustIdea wiemy jak ważne jest dbanie o ciągłe podnoszenie swoich kompetencji, dlatego zaczynając współpracę wspólnie określimy Twój kierunek rozwoju i wyznaczymy osoby, które Ci z tym pomogą.

Jeżeli to wszystko brzmi interesująco to zaaplikuj i dajmy sobie szansę na współpracę!

Zespół JustIdea.

Aktualne oferty pracy

icon-pin Miejsce Pracy: Kraków

icon-person Twoje zadania będą obejmować:

  • Zależy od wybranego działu (Design, Dev, SEO, Performance Marketing, Social Media, Sales)

icon-person Umiejętności i doświadczenie, które są dla nas ważne:

  • Pełnoletność
  • Przynajmniej podstawowa wiedza z zakresu działalności danego działu
  • Chęć do poszerzania swojej wiedzy i umiejętności
  • Mile widziane: doświadczenie praktyczne

icon-check Dodatkowym atutem będą również:

  • Chęć podjęcia stałej współpracy po zakończeniu praktyk
  • Zaangażowanie
  • Zajawka tematami, którymi zajmuje się nasza Agencja

icon-check W ramach współpracy możemy zaproponować:

  • Wdrożenie w wykonywane zadania
  • Elastyczne godziny pracy
  • Zróżnicowane zadania poszerzające wiedzę praktyczną i teoretyczną
  • Atmosferę nie przypominającą sztywnego korpo ;)

icon-pen Osoby kandydujące prosimy o przysyłanie swoich aplikacji (CV, list motywacyjny) za pomocą przycisku aplikuj poniżej

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady(UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  • Przygotowywanie i wdrażanie strategii z klientem z wykorzystaniem narzędzi do marketing automation
  • Projektowanie i realizacja kampanii za pośrednictwem takich kanałów jak e-mail, SMS, push, segmentacja różnych grup użytkowników w celu lepszego dostosowania kampanii i projektowanie ścieżek komunikacji automatycznej
  • Analizę danych dotyczących zachowań użytkowników i efektywności kampanii
  • Monitorowanie nowych trendów oraz eksploracja nowych platform w dziedzinie marketing automation i rekomendowanie najlepszych rozwiązań
  • Przeprowadzanie testów dla e-maili, automatyzacji, SMS-ów i pop-upów w celu optymalizacji wyników
  • Instalację kodów śledzenia oraz diagnoza i rozwiązywanie problemów związanych z nimi
  • Tworzenie i prezentowanie raportów dotyczących wyników
  • Projektowanie landing page na platformach tj. Hubspot
  • Współpracę z innymi działami w Agencji

  • Co najmniej roczne komercyjne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w projektowaniu i realizacji kampanii marketingowych za pośrednictwem takich kanałów jak e-mail (w tym newsletter), SMS i push
  • Umiejętność w prowadzeniu analiz i wdrażaniu usprawnień do powyższych działań
  • Znajomość narzędzi do marketing automation, np. HubSpot, Mailchimp, Klavyio, ExpertSender, znajomość tematyki e-commerce, trendów MA
  • Umiejętność monitorowania działań konkurencji
  • Stała gotowość do poszukiwania rozwiązań i ulepszania procesów sprzedażowo-marketingowych
  • Umiejętności copywriterskie dotyczące e-maili i SMS-ów - tworzenie przekonujących komunikatów
  • Umiejętności graficzne
  • Strukturalne podejście do rekomendacji, oparte na danych
  • Dobra organizacja pracy własnej i systematyczność w działaniu

  • Znajomość SALESmanago, GetResponse, edrone, MailerLite, User.com
  • Podstawowa znajomość HTML
  • Znajomość narzędzi do pracy zdalnej, takich jak ActiveCollab i Google Workspace
  • Doświadczenie z Make.com, Canva, Figma
  • Umiejętność pracy z ChatGPT
  • Podstawowa znajomość Google Analytics 4 oraz umiejętność samodzielnego dodawania tagów za pomocą Google Tag Manager
  • Umiejętności sprzedażowe
  • Doświadczenie jako lider zespołu

  • Rodzaj umowy do wyboru: B2B lub umowa zlecenie
  • Wynagrodzenie zależne od umiejętności (4 000 - 6 000 zł netto na start)
  • Elastyczne godziny pracy - rozpoczynamy dzień między 6:00 a 11:00
  • Hybrydowy model pracy
  • Dobrze zlokalizowane biuro w centrum Krakowa
  • Niezbędne narzędzia do pracy (laptop)
  • Dofinansowania do karty MultiSport
  • Świeże owoce - pełna skrzynka dostępna w każdym tygodniu
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne oraz spotkania branżowe
  • Realny wpływ na rozwój firmy

  • Tworzenie szablonów dla PrestaShop w metodologii full-stack (zarówno front-end, jak i back-end)
  • Rozwijanie sklepów w oparciu o PrestaShop
  • Implementację zewnętrznych interfejsów REST API
  • Tworzenie własnych modułów dla PrestaShop
  • Optymalizację witryny w celu uzyskania doskonałych wyników w PageSpeed Insights, GTmetrix i Pingdom Test
  • Integrację z zewnętrznymi usługami
  • Współpracę z pozostałymi działami w Agencji

  • Znajomość w dobrym stopniu: HTML / CSS / SCSS, MySQL, PHP, SMARTY
  • Znajomość PrestaShop 1.6 / 1.7 / 8.0
  • Kodowanie własnych szablonów na podstawie projektu graficznego
  • Znajomość JavaScript (jQuery, Ajax, JSON)
  • Znajomość GIT
  • Znajomość task runnerów (gulp, webpack)
  • Podstawowa znajomości usług serwerowych oraz administracji systemami Linux (na potrzeby obsługi powdrożeniowej produktów, analizy problemów itd.)
  • Podstawowa wiedza z zakresu UX, SEO oraz SEM
  • Dbałość o jakość kodu, umiejętność budowania responsywnych stron

  • Znajomość Laravel, Symfony
  • Znajomość: Varnish, ElasticSearch, Redis
  • Obycie z pakietem Adobe (XD, Illustrator) oraz Figma
  • Samodzielność rozwiązywania zagadnień
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz dokładność

  • Wynagrodzenie zależne od umiejętności (10 000 - 12 000 zł netto)

A tak bawiliśmy się na naszych piątych urodzinach!

arrow

Praca w agencji reklamowej

Jeśli praca w agencji reklamowej jest Twoim marzeniem, JustIdea może być miejscem, którego szukasz. Naszą firmę tworzą najlepsi specjaliści w branży, dzięki którym możemy kompleksowo odpowiadać na potrzeby naszych klientów. Jesteśmy zgranym zespołem, który łączy nie tylko praca. Marketing, projektowanie UX i UI, projektowanie graficzne, czy usługi reklamowe to tylko niektóre obszary działań online, którymi na co dzień zajmuje się nasza agencja reklamowa. Praca w JustIdea może być dla Ciebie świetną szansą rozwoju, więc nie zwlekaj i skontaktuj się z nami jeszcze dziś!

Nie znalazłeś oferty dla siebie?

Czujesz, że jesteś stworzony do pracy w naszej agencji, a nasza agencja jest idealnym miejscem dla Ciebie?

Wyślij nam swoje CV i napisz kilka słów o sobie - może to właśnie Ciebie szukamy.

Wyślij CV

Spotkajmy się na żywo:

Wszystkie wydarzenia
26.04.2024

Konferencja E-wolucja

20.03.2024

ProstoDoKasy Fly Offline

15.03.2024

eMarketing Event

14.03.2024

Ecommerce.pl Event 2.0

08.03.2024

13-16.11 2023

Web Summit 2023

30-31.10.2023

Madrid Tech Show 2023

27.10.2023

24. Targi eHandlu

17.10.2023

Ecommerce.pl Event 1.0

07.09.2023

PrestaShop Connect

10-19.03 2023

SXSW 2023

18-20.10 2022

Techcrunch 2022

30.05-02.06 2022

Hannover Messe 2022

European Union